Dzielny mały ratownik (Szkolenie dla najmłodszych)PROGRAM SZKOLENIA:


 • Podstawowe zasady bezpieczeństwa w życiu codziennym
 • Rozpoznawanie sytuacji zagrożenia
 • Telefony alarmowe i wzywanie pomocy
 • Zaopatrywanie małych ran


 • CZAS TRWANIA SZKOLENIA:

  1-2 godziny  MIEJSCE SZKOLENIA:

  Szkolenia prowadzone są w salach szkoleniowych zleceniodawcy. Jeśli nie posiadają Państwo dostępu do takich sal, szkolenie może być prowadzone w salach szkoleniowych wyznaczonych przez naszą firmę (Koszt sal oraz dojazd do placówki, w której ma się odbyć szkolenie pokrywa zleceniodawca).  OPIS SZKOLENIA:

  Nauka pierwszej pomocy wymaga od instruktora nie tylko przygotowania merytorycznego i dużego doświadczenia, ale również odpowiedniego doboru techniki nauczania do grupy szkoleniowej. Nasze szkolenia dla najmłodszych prowadzone są w formie zabawy z wykorzystaniem bardzo ciekawych materiałów dydaktycznych. Wprowadzamy dzieci w bajkowy świat, w którym bez stresu i strachu poznają ważne zagadnienia z pierwszej pomocy. Szkolenie pomaga dzieciom oswoić się z tematem pierwszej pomocy oraz rozwija od najmłodszych lat poczucie obowiązku niesienia pomocy innym. Zwracamy szczególną uwagę na elementy związane z bezpieczeństwem oraz wzywaniem pomocy. Aktywnie motywujemy, dodajemy odwagi i uświadamiamy, że ratunek nie spoczywa tylko na dorosłych.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy przedszkola, kluby malucha, sale zabaw oraz wszystkie osoby zainteresowane zorganizowaniem szkolenia dla najmłodszych.  Każde dziecko uczestniczące w szkoleniu otrzymuje dyplom „Dzielny Mały Ratownik” oraz mały prezent.

  WYBIERZ SZKOLENIE